Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:202/18337 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pobyt na kolonii wg programu, Dojazd własny WYBIERZ MIASTO JEŚLI AUTOKAR, ubezpieczenie NNW (5 tys. zł),, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, 4 posiłki (śniadanie,obiad, podwieczorek, kolacja), PROMOCJA First Minute 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

REWAL

OŚRODEK Z BASENEM TUŻ PRZY PLAŻY

-Śladami Słowian i Wikingów” a dla chętnych pływanie i wycieczki do Niemiec

Kolonia 6 - 12 i obóz 13 - 16 lat

OPIS

REWAL - kąpielisko nadmorskie w woj. zachodniopomorskim, położone 25 km od Kamienia Pom. i 50 km od Kołobrzegu. Klifowy brzeg, szeroka, czysta i piaszczysta plaża oraz wspaniały mikroklimat, a także ilość atrakcji turystycznych to bez wątpienia duże atuty tej miejscowości.

WYŻYWIENIE

cztery posiłki dziennie w stołówce na miejscu , śniadania i kolacje w formie bufetu, suchy prowiant na powrót

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowy Adria położony zaledwie 20 m od plaży. Pokoje 3,4,5 osobowe, a także typu Studio, wszystkie z łazienkami oraz TV, zlokalizowane w pawilonie jednopiętrowym łącznie na 120 miejsc. W pawilonie mieści się sala dyskotekowa z możliwością wykorzystania jako sala do wszelkiego rodzaju ćwiczeń o pow. ok. 150m2 i druga sala do zajęć dydaktycznych o pow. ok. 120 m2. Na terenie ośrodka jadalnia, kawiarenka internetowa, krąg ogniskowy i plac zabaw, boisko do koszykówki i siatkówki ze sztuczną nawierzchnią, a teren wokół ośrodka jest ogrodzony. Ponadto na miejscu podgrzewany odkryty basen kąpielowy.

PROGRAM

1. Odwiedzimy Perłę naszych cele brytów, czyli Międzyzdroje, gdzie zobaczymy: molo, Aleję Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych. Oprócz tego w Wolińskim Parku Narodowym odwiedzimy: Jezioro Turkusowe, punkt widokowy Wzgórze Gosań.
2. Odwiedzimy Skansen Słowian i Wikingów, w którym zwiedzimy rekonstrukcje zabudowań mieszkalnych i rzemieślniczych z okresu wczesnego średniowiecza - od IX do XI wieku, oraz nauczymy się lepić różne ozdoby z gliny, produkować filc, pisać gęsimi piórami, strzelać z łuku. Czeka nas też musztra wczesnośredniowieczna i poczęstunek: podpłomyk pieczony na blasze nad ogniskiem, z dodatkiem marmolady, miodu lub twarogu z czosnkiem i ziołami, chleb ze smalcem domowej roboty, herbata ziołowa,
3. Czeka nas wycieczka do Parku Wieloryba (dla grupy do 13 lat) jedynego w okolicy miejsca, gdzie jednocześnie bawiąc się i ucząc można dowiedzieć się wiele na temat tego, co wszyscy kochamy - morza. W czterech specjalnie przygotowanych sekcjach tematycznych dzieci mogą spojrzeć prosto w oczy groźnym rekinom i wielkim wielorybom, dowiedzieć się wreszcie, gdzie jest Nemo, a także poznać ryby, które spożywamy w okolicznych smażalniach. Sekcje tematyczne: Potwory z głębin, Piraci i papugi, Giganci z oceanów, Kraina - Bałtyk
4 W Trzęsaczu zobaczymy ruiny średniowiecznego kościółka zniszczonego przez proces abrazji, zwiedzanie jedynego w Europie Multimedialnego Muzeum 15-go Południka,
5 Wejdziemy na drugą w Polsce (pod względem wielkości) latarnię morską w Niechorzu - istnieje od 1866 r., wysokość 45 metrów, a światło widoczne nawet z odległości 20 mil morskich,
6 dyskoteki w ośrodku: tematyczne, w oryginalnych strojach, Karaoke, zabawa taneczna na plaży,
7. leniuchowanie na plaży i przy basenie,
8. kąpiele morskie oraz w basenie, spacery po plaży, konkurs rzeźby z piasku,
9. liczne konkursy i gry tematyczne dla chętnych: Mam Talent, Wieczór Kabaretu, Kalambury, karykatury, wybory Miss i Mistera,
10. baloniada zespołowa przy basenie,
11. neptunalia,
12. podziwianie zachodów słońca,
13. zajęcia rekreacyjne np. poranne lub wieczorne bieganie dla chętnych,
14. podchody po Rewalu,
15. rozgrywki sportowe -siatkówka, tenis stołowy, konkurs plastyczny, taneczny,
16. ognisko z kiełbaskami,

TRANSPORT

Autokar lub Dojazd własny
wyjazdy na dzień z następujących miejscowości: Łódź i Poznań bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4-6 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP - miejsca rezerwowane: Warszawa + 80 zł, Toruń + 40 zł, Lublin + 100 zł, Kraków + 100 zł, Katowice + 100 zł, Wrocław + 100 zł, Opole + 100 zł, Bydgoszcz + 40 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Gliwice + 100 zł, Częstochowa + 80 zł, Kielce + 80 zł, Radom + 80 zł, Radomsko + 80 zł, Konin + 40 zł, Skierniewice + 80 zł.
Dojazd własny - zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

FAKULTETY I DODATKOWE PROGRAMY

WARSZTATY PŁYWACKIE -JAK RYBA W WODZIE” + 100 zł/os (8 h pod opieką ratownika na basenie ośrodka, realizacja przy min. 8 os.): doskonały sposób aby szybko nauczyć się pływać w miłym towarzystwie, nauka i doskonalenie stylów pływackich: stylem dowolnym (kraul), stylem klasycznym (żabka), stylem motylkowym (delfin), nauka nawrotów pływackich i skoków startowych , poznanie podstaw nurkowania, poprawa poziomu wydolności fizycznej i siły mięśniowej, poprawa sprawności układu oddychania, kształtowanie siły, szybkości i wytrzymałości w zależności od wieku, korygowanie wad postawy, ćwiczenia wypornościowe, ćwiczenia oddechowe, napędowe, na koniec - zawody pływackie o puchar -Złotej Otylii”.

-Cesarskie Kąpieliska” Heringsdorf - Ahlbeck - Świnoujście: Heringsdorf - Ahlbeck - wejście do Term Bałtyckich : 6 basenów w tym z wodą termalną, grota wodna z dwoma ślizgami, ogród wodny, hydro masaże, łaźnie parowe, strefa wypoczynku (wymagane 10 EURO na wstęp), spacer po najdłuższym molo w Europie w Heringsdorf (508 m), zabytki architektury cesarskich kąpielisk np. Cesarski Pawilon, Villa Hintze, Ahlbecker Hof; Świnoujście: przejazd promem na wyspę Uznam. Cena (60 zł + 10 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pedagogiczna, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, ubezpieczenie oraz prowiant.

Park Rozrywki -Heide Park” www.heide-park.de Heide Park jest uznawany za najlepszy niemiecki park rozrywki z licznymi atrakcjami zapierającymi dech w piersiach m.in.: szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo - młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Czas trwania: ok. 24 godzin. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego. Cena (200 zł + 30 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pilota, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, gorący posiłek, ubezpieczenie oraz prowiant.

Park Rozrywki i Wypoczynku -Tropical Islands” www.tropical-islands.de Czas trwania: ok. 12 godzin. Wyjazd z miejsca zakwaterowania w godzinach rannych. Przejazd do Tropical Islands - niepowtarzalny, największy w Europie świat rozrywki i wypoczynku: największy w Europie las tropikalny, kompletna wioska tropikalna, białe plaże, laguny, kąpiel w morzu, najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna. Posiłek na terenie Parku w cenie biletu. Powrót do miejsca zakwaterowania w godzinach wieczornych. Cena (180 zł + 30 EURO na wstęp). W cenie wycieczki: transport, opieka pilota, bilet wstępu upoważniający do korzystania ze wszystkich atrakcji, gorący posiłek, ubezpieczenie oraz prowiant.

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie NNW Signal Iduna
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,8% ceny imprezy

UWAGI

Przy zagranicznych wycieczkach fakultatywnych wymagany jest paszport lub dowód osobisty oraz pieniądze na wstęp.
Profile programowe odbywają się przy min. 8, zaś wycieczki fakultatywne przy 25 uczestnikach.
Przejazdy antenowe realizowane są pod opieką konwojenta/wychowawcy autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem osobowym lub PKP - miejsca rezerwowane, w zależności od ilości chętnych.
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.
Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 5 dni przed wyjazdem

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU

1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4-6 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęPowrót
Bydgoszczul. Toruńska, parking przy Hali "Łuczniczka"13:15ok 13:45
CzęstochowaParking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży06:30ok. 21:00
GliwiceParking obok stacji benzynowej Auchan, ul. Rybnicka 20705:00ok. 22:45
KatowiceStacja BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław)05:30ok. 22:15
KielcePlac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP06:30ok. 21:00
KoninMcDonald obok CH Ferio, Ogrodowa 31d10:30ok. 17:00
KrakówParking przed Stadionem Wisły, ul. Reymonta04:00ok 23:45
LublinParking przy Hali Sportowej - Al. Zygmuntowskie04:00ok. 23:00
ŁódźUl. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura (Leroy Merlin)09:00ok. 18:00
OpoleStacja Benzynowa Lotos, Posiłek 1a, Rogów Opolski, droga krajowa nr 45 na południe od autostrady a404:00ok. 23:30
Piotrków TrybUl. Sikorskiego 43, stacja "Huzar" przy zjeździe do miasta z trasy DK108:00ok. 19:30
PoznańMcDonald obok IKEA, ul. Franowo12:30ok. 15:30
Radomul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds06:00ok. 20:30
RadomskoStobiecko Szlacheckie - stacje paliw przy DK1 (436km), zgodnie z kierunkiem podróży07:30ok. 20:00
SkierniewiceStacja paliw Bliska, Sierakowice Prawe 138a, droga krajowa nr 7007:30ok. 20:00
ToruńParking obok stacji benzynowej Carrefour - CH Bielawy ul. Olimpijska 812:00ok. 15:00
WarszawaUl. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów06:30ok. 21:00
Wrocławul. Sucha, Dworzec PKS, peron III05:00ok. 22:50

Atrakcje

świadczenia

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny