Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:198/18337 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pobyt na kolonii wg programu, Dojazd własny WYBIERZ MIASTO JEŚLI AUTOKAR, ubezpieczenie NNW (5 tys. zł),, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Śniadania, Obiad, Kolacja, NIE TYLKO DLA ORŁÓW 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

MUSZYNA - NIE TYLKO DLA ORŁÓW/MINECRAFT”

MINECRAFT. Off-road 4x4, survival, paintball, NERF! Wycieczka na Węgry

WIEK UCZESTNIKÓW: 8-10, 11-13 lat

OPIS

MUSZYNA to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.


ZAKWATEROWANIE

DOM WCZASOWY "KOLEJARZ" położony jest w Muszynie - Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: MIASTECZKO WODNE, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną..

PROGRAM MINECRAFT

Gra znana jest zarówno dzieciom, jak i młodzieży, gdyż jest to jedna z najpopularniejszych rozrywek ostatnich lat. Podczas obozu uczestnicy zamienią się w architektów, których nie dotyczą prawa fizyki. Z ogromnym zaangażowaniem tworzyć będą coraz to nowe formy w swoim własnym niezwykłym świecie. Minecraft stwarza nieograniczone możliwości pozwalając na obudzenie w sobie pokładów kreatywności. Podczas turnusu zapewniamy 10 godzin zajęć.
Przykładowe tematy:
• Budowa osiedla i osady.
• Eksploracja terenu i dostosowanie go do swoich potrzeb.
• Przygotowanie pułapek i zabezpieczeń swojego miasta.
• Podbój lochów wspólnie ze swoją drużyną.
Ale nie zabraknie też kolonijnych zabaw:
• Olimpiada Architektów.
• Wodny świat - zabawy na basenie.
• Kreatywna biesiada przy ognisku.
• Wędrówki górskie, gry zespołowe, dyskoteki, podchody, quizy i turnieje.
A na koniec kolonii każdy otrzyma dyplom oraz sprawność ARCHITEKTA 2017.

WYCIECZKA W PIENINY
Przyjrzymy się z bliska ruinom legendarnego Zamku Czorsztyńskiego i poznamy jego historię. Będziemy podziwiać piękny widok Jeziora Czorsztyńskiego, zapory i Zamku w Niedzicy. Zapora czorsztyńska pełni bardzo ważną funkcję. Jaką? Dowiemy się na miejscu. Jeśli czas pozwoli ostatnim punktem wycieczki będzie odwiedzenie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Polsce - Wąwozu Homole. Zobaczymy tworzące go skały wapienne i przełom potoku Kamionka.

PROGRAM NIE TYLKO DLA ORŁÓW

Jeśli macie ochotę na wakacje pełne przygód - ten program jest dla Was! Mnóstwo wrażeń oraz nowatorskich form spędzania czasu. Nie ma miejsca na nudę! Rywalizacja, współpraca, spryt oraz emocje - wszystko w jednym pakiecie! A do tego niesamowity ośrodek kolonijny z basenem! W gorące dni będzie to sama przyjemność! Ruszaj na wakacje, których nie zapomnisz nigdy!

• Turystyka Off-Road. Piękne krajobrazy, poznanie okolicznej przyrody oraz duża dawka adrenaliny. Czeka nas wycieczka samochodami 4x4, przystosowanymi do jazdy w terenie. Niesamowite emocje i niedowierzanie, że jakakolwiek maszyna może pokonać tak trudne trasy, wzniesienia, żleby, skarpy, itp. Przejedziemy też przez małą rzeczkę. Zadaniem uczestników będzie również pomoc w (zaaranżowanych przez instruktorów) trudnych sytuacjach tj. spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy na trasie itp. Podczas wycieczki zorganizujemy też pokaz ekstremalnych wyzwań jazdy terenowej (uczestnicy wysiadają z aut), oraz ognisko, ciepły posiłek, gry i zabawy w terenie.
• Łucznictwo - zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.
• Paintball - strzelanie do celu kulkami z farbą. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.
• Rozgrywki NERF. Podczas emocjonujących zawodów najmodniejszymi obecnie zabawkami przetestujecie możliwości wyrzutni NERF serii N-Strike Vulcan. NERF doskonale integruje, zmusza do ruchu oraz rozwija koordynację. Mało która zabawka daje porównywalną dawkę emocji zarówno dzieciom i dorosłym. Strzałki i dyski są zrobione z miękkiej pianki, dzięki czemu są bezpieczne. Specjalnie przygotowane scenariusze (zadania dodatkowe) dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest w 100 % bezpieczna. Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych otrzymanych od organizatora.
• Pakiet survival. Survival uczy samodzielności, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Często też ujawnia w człowieku ukryte zdolności. Zajęcia w formie pieszych wycieczek z przystankami w punktach, w których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami (zaaranżowanymi przez instruktorów). Na uczestników czekać będzie szereg zadań do wykonania np. budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, znalezienie pożywienia itp. Zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu terenoznawstwa i -gastronomii” leśnej (bez obowiązku degustacji :-). Poznamy również zasady posługiwania się mapą i kompasem oraz odbędziemy krótki marsz na orientację z poszukiwaniem ukrytych punktów i wskazówek.

A na koniec kolonii każdy otrzyma sprawność WOJOWNIKA / WOJOWNICZKI 2017.

Ponadto: kąpiele w basenach, wędrówki górskie, gry zespołowe, Olimpiada Kolonijna, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

WYCIECZKA W PIENINY
Przyjrzymy się z bliska ruinom legendarnego Zamku Czorsztyńskiego i poznamy jego historię. Będziemy podziwiać piękny widok Jeziora Czorsztyńskiego, zapory i Zamku w Niedzicy. Zapora czorsztyńska pełni bardzo ważną funkcję. Jaką? Dowiemy się na miejscu. Jeśli czas pozwoli ostatnim punktem wycieczki będzie odwiedzenie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Polsce - Wąwozu Homole. Zobaczymy tworzące go skały wapienne i przełom potoku Kamionka.

TRANSPORT

Autokar lub Dojazd własny
Wyjazdny z następujących miast: Częstochowa +130.00 zł, Katowice +130.00 zł, Kielce +130.00 zł, Kraków +130.00 zł, Lublin +150.00 zł, Łódź +150.00 zł, Opole +130.00 zł, Piotrków Trybunalski +130.00 zł, Radom+ 150.00 zł, Warszawa+ 150.00 zł, Wrocław +150.00 zł
Dojazd własny
Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30.
Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka.
Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.

FAKULTETY I DODATKOWE ATRAKCJE

WYCIECZKA NA WĘGRY
Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijąca ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce!
PAKIET MODELE RC - niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:
Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.
Wyzwanie Off-Road gdzie specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.
Bitwa pancerna modelami czołgów, które "strzelają" promieniami podczerwieni, sygnalizując trafienia i wydając dźwięki. Toczymy boje na specjalnie przygotowanym polu bitwy. Wykorzystujemy modele np. marki Tamiya

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł)
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,8% ceny imprezy

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęPowrót
CzęstochowaWyjazd: Mc Donalds, ul. Wojska Polskiego 263, powrót: Mc Donalds, Drogowców 112:3015:00
KatowiceMcDonalds, ul. Górnośląska 40A, powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia15:0013:00
Kielcearking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan13:3014:30
KrakówPark Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62.16:3011:30
LublinAl. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR.09:0017:30
ŁódźHipermarket Carrefour, Kolumny 6/3609:3017:30
OpoleWyjazd: A4 parking Przysiecz, powrót: A4 parking Prószków.13:4514:15
Piotrków TrybMcDonalds przy A1 (Kargał Las).11:0016:30
RadomWyjazd: A4 parking Przysiecz, powrót: A4 parking Prószków.13:4514:15
WarszawaTorwar, parking od ul. Czerniakowskiej.09:0018:00
WrocławMcDonald przy stacji BP obok salonu BMW ul. Karkonoska przy trasie wylotowej na Kudowę12:3015:30

Atrakcje

świadczenia

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny