Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:165/18337 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pobyt na obozie wg programu, Przelot samolotem, wybierz miasto wyjazdu jeśli inne niż LUBLIN, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Wybierz pakiet dla siebie - dobrowolne, PROMOCJA First Minute 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

HISZPANIA - Costa Brava - Lloret de Mar - Hotel Samba***

Obóz młodzieżowy 12-18 lat - Samolot

+ dojazd antenowy do Lotniska w Lublinie: Łódź, Warszawa, Puławy, Radom, Tomaszów Lubelski, Zamość, Chełm, Krasnystaw, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Lubartów

PROGRAM

Dzień 1
Przejazd antenowy z poszczególnych miast do lotniska. Odprawa bagażowo - paszportowa. Przelot z Lublina do Barcelony. Transfer z lotniska do hotelu w Lloret de Mar. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2-7
Pobyt w Lloret de Mar. Plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie. Wypoczynek oraz zajęcia sportowe i animacyjne.
W pakiecie promocyjnym również:
- WYCIECZKA DO BARCELONY + POKAZ FONTANN - zwiedzanie m.in.: słynnej hiszpańskiej ulicy Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, Dzielnica Łacińska, Katedra św. Eulalii, słynnych dzieł Gaudiego - Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej - wizyta w Camp Nou (wstęp płatny dodatkowo - grupa powyżej 20 os. ok. 19 Euro/os, poniżej 20 osób bilet indywidualny ok. 23 Euro). Wieczorem na Placu Hiszpańskim rozpocznie się pokaz tańczących fontann - Font Magica - to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl ”światło i dźwięk”.
Dzień 8
Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowo - paszportowa. Przelot z Barcelony do Lublina. Przejazdy antenowe do poszczególnych miast.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Samba*** położony ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. Do dyspozycji obozowiczów pokoje 3 i 4- osobowe z łazienkami, balkonem i klimatyzacją. Na terenie hotelu znajduje się duży basen, leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki, odpłatnie- sejf, automaty do gier, bilard, sala do gier, kącik internetowy. Na miejscu atrakcyjne animacje w hotelu.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie 3 x dziennie w formie bufetu.
Napoje zawarte w cenie: śniadanie- kawa, herbata, soki, woda; obiad i kolacja - woda.

TRANSPORT

Samolot
przelot samolotem (linie lotnicze Small Planet): z Lublina do Barcelony i z Barcelony do Lublina, transfer w Hiszpanii lotnisko - hotel - lotnisko. Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Istnieje możliwość realizacji przelotu z innych lotnisk w Polsce przy min 10 uczestnikach (Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań).
Transport antenowy do lotniska w Polsce: realizowany przy min. 4 uczestnikach przy wyjazdach z miast:
Łódź +100 zł, Warszawa +100 zł, Puławy +40 zł, Radom + 70 zł, Tomaszów Lubelski +70 zł, Zamość +60 zł, Chełm +60 zł, Krasnystaw +50 zł, Biała Podlaska +80 zł, Radzyń Podlaski +60 zł, Lubartów +40 zł.
Dojazd realizowany np. mikrobusem, PKP, autobusem rejsowym lub samochodem osobowym

FAKULTETY

LA SIESTA - hiszpańskie show z pokazami Flamenco (ok. 27 Euro)
WATER WORLD - uznawany jest za jeden z najatrakcyjniejszych i największych parków wodnych w całej Hiszpanii z atrakcjami wodnymi, od basenów z falami aż po ekstremalne zjeżdżalnie (wstęp całodzienny ok. 30 Euro)
TOSSA DE MAR - REJS STATKIEM SPACEROWYM - morska wycieczka statkiem spacerowym wzdłuż dzikiego wybrzeża do Tossa de Mar (ok. 22 Euro)
DYSKOTEKI - wielopoziomowe lokale położone w centrum Lloret de Mar oferują muzykę w prawie każdym gatunku, co gwarantuje dobrą zabawę dla każdego. (karnet na 5 wejść ok. 27 Euro)
WYCIECZKA DO BARCELONY + FONTANNY: (opis wycieczki w programie imprezy) ok. 35 Euro
DLA ZAINTERESOWANYCH PAKIETY PROGRAMOWE :
Pakiety opłacane są w biurze
MINI PAKIET FLYMINI PAKIET 16+ FLYSTANDARD PAKIET FLYEXTRA PAKIET FLY
Water World -miasteczko wodne
Rejs statkiem do Tossa de Mar
Water World -miasteczko wodne
Dyskoteki - karnet 5 wejść
Water World -miasteczko wodne
Rejs statkiem do Tossa de Mar
Dyskoteki - karnet 5 wejść
Water World -miasteczko wodne
Rejs statkiem do Tossa de Mar
La Siesta Show
Dyskoteki - karnet 5 wejść
210 zł230 zł315 zł425 zł

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (NNW 15000 PLN i KL 10 000 Euro, bagaż 800 PLN)
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,8% ceny imprezy
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych +70 zł,
Gwarancja Niezmienności Ceny ( bez względu na zmienność kosztów paliwa i kursu walut) +80 zł.

UWAGI

Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 90 Euro oraz dodatkową kwotę w Euro na wybrany program fakultatywny i bilety wstępu. Hotel wymaga kaucji zwrotnej - 15 Euro (opłata obowiązkowa). Osoby, które ukończyły 16 lat zobowiązane są do opłacenia taxy klimatycznej: 0,5 Euro/ osoba/ dzień (płatna w recepcji hotelowej w dniu przyjazdu). Wstęp na dyskoteki od 16 lat. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty

Organizator: Watra Travel Sp. z o.o.


Atrakcje

świadczenia

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny