Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:163/18337 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pobyt na obozie wg programu, Przelot samolotem, wybierz miasto wyjazdu jeśli inne niż LUBLIN, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, PROMOCJA First Minute 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

BUŁGARIA -SŁONECZNY BRZEG - hotel TEEN PALACE 3*

Obóz młodzieżowy 12 - 18 lat. Samolot

+ dojazd antenowy do Lotniska w Lublinie: Łódź, Warszawa, Puławy, Radom, Tomaszów Lubelski, Zamość, Chełm, Krasnystaw, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Lubartów

OPIS

Słoneczny Brzeg - największy kurort w Bułgarii z licznymi dyskotekami, parkami rozrywki, restauracjami. Kurort położony 30 km od miasta Burgas. Piękna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, miejscami osłonięta malowniczymi wydmami to gwarancja udanego wypoczynku.

ZAKWATEROWANIE

Hotel TEEN PALACE 3*
Hotel znajduje się w południowej części Słonecznego Brzegu, ok. 400 m od plaży. W hotelu m.in.: recepcja, windy, sejf (za dodatkową opłatą) restauracja z otwartą częścią zewnętrzną, sala taneczno-animacyjna, sala dyskotekowa, boiska (koszykówka, siatkówka, mini-futbol). Basen przy hotelu (25 m x 12,50 m). Leżaki i parasole przy basenie. Obiekt monitorowany całodobowo.
Zakwaterowanie w apartamentach 4-5 osobowych (2+2, 2+3) z łazienką, klimatyzacją, lodówką, balkonem.

WYŻYWIENIE

All Inclusive Light
śniadanie, obiad, kolacja - w formie bufetu, z dużym wyborem potraw, napoje (woda, soki, herbata), różnorodne owoce, podwieczorek np. pizza, lody, przekąski. Woda mineralna dostępna całą dobę.

PROGRAM

1 dzień
Przejazd antenowy z poszczególnych miast do lotniska. Odprawa bagażowo - paszportowa. Przelot z Lublina do Burgas. Transfer z lotniska w Bułgarii do kompleksu w Słonecznym Brzegu. Zakwaterowanie. Nocleg.
2 -7 dzień
Pobyt w Słonecznym Brzegu. Plażowanie, kąpiele w morzu i w basenie. Wypoczynek oraz realizacja programów animacyjnych np. turnieje sportowe, imprezy integracyjne, występy, konkursy, quizy, zawody sportowe, wieczorne programy rozrywkowe. Spacery po okolicy.
Zwiedzanie Nesseberu: Neseber to zabytkowe, bajeczne miasto, położone na małym półwyspie. Do dzisiejszych czasów zachowało się wiele starych cerkiewek bizantyjskich oraz malowniczych uliczek i domów mieszkalnych charakterystycznych dla budownictwa czarnomorskiego. Nesseber jest obiektem wpisanym na Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego
W trakcie pobytu możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych m.in. : Jeep Safari, wyjazdy na Folk Festiwal, Parki wodne: Aquaparadise w Nesseber, Action w Słonecznym Brzegu, wyjścia z animatorami do najlepszych dyskotek w centrum Słonecznego Brzegu (m.in. Grand, Mania, Lazur, The Korner - wstęp ok. 10 Leva)
8 dzień
Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot z Burgas do Lublina. Przejazdy antenowe do poszczególnych miast. Zakończenie imprezy

TRANSPORT

Samolot
Przelot samolotem (linie lotnicze Small Planet) z Lublina do Burgas i z Bugras do Lublina, transfer w Bułgarii lotnisko - hotel - lotnisko. Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem.
Transport antenowy do lotniska w Polsce: realizowany przy min. 4 uczestnikach przy wyjazdach z miast:
Łódź +100 zł, Warszawa +100 zł, Puławy +40 zł, Radom + 70 zł, Tomaszów Lubelski +70 zł, Zamość +60 zł, Chełm +60 zł, Krasnystaw +50 zł, Biała Podlaska +80 zł, Radzyń Podlaski +60 zł, Lubartów +40 zł.
Dojazd realizowany np. mikrobusem, PKP, autobusem rejsowym lub samochodem osobowym

FAKULTETY

AQUAPARK ACTION SUNNY BEACH: ok. 20 Eur
Park wodny w Słonecznym Brzegu z licznymi zjeżdalniami m.in. Kamikaze, X- Treme, Hydrohute, Free Fall, Twister, Niagara, Crazy River, Giant Slide, Black Hole, Wave Pool, Lazy River, Water Castle, Adventure Island. Na terenie parku również: basen z falami, różnego rodzaju fontanny, gejzery, wodospady.
AQUAPARK AQUA PARADISE NESSEBER: ok 20 Eur
Jeden z największych parków wodnych na Bałkanach z mnóstwem atrakcji, np. ekstremalne zjeżdzalnie Kamikaze i Space Jam o wysokości 22 m, -Tsunami” o długości 13 m, rzeka do raftingu oraz najdłuższa zjeżdzalnia pontonowa w Bułgarii ( 146 m ).
SOZOPOL - Ropotamo/Burgas: ok. 28 Eur
Sozopolu to jedno z najstarszych i najbardziej magicznych greckich kolonii w basenie Morza Czarnego. Zwiedzanie urokliwej starówki z wizytą w muzeum. W programie również Park Narodowy Ropotamo wraz z rejsem po rzece. Zamiast Ropotano możliwe również zwiedzanie Burgas.
Rejs statkiem Tattoo Boat: ok. 28 Eur
Impreza na statku, gdzie będą organizowane gry i zabawy prze piracką załogę. Będzie można zakosztować bułgarskich potraw i napojów, poopalać się na pokładzie łodzi i popływać w morzu.
Wieczór Bułgarski: ok. 28 Eur
Unikalny program folklorystyczny w wiosce bułgarskiej wraz z poczęstunkiem, napojami i tańcami przy bułgarskiej orkiestrze.

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10000 Euro, NNW 15 000 zł, bagaż 800 zł)
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,8% ceny imprezy
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych +70 zł,
Gwarancja Niezmienności Ceny ( bez względu na zmienność kosztów paliwa i kursu walut) +80 zł.

UWAGI

Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 90 Euro + dodatkowo na wybrany program fakultatywny. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

Organizator: Watra Travel Sp. z o.o.


Atrakcje

świadczenia

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny