Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:159/18337 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pobyt na obozie/koloni, wybierz miasto wyjazdu/powrotu, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Dzień Dziecka 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

WEGRY - HAJDUSZOBOSZLO - HOTEL Z BASENAMI

… magiczny świat basenów Hungarospa …

OBÓZ / KOLONIA LETNIA 9 - 13 i 14 - 17 lat

OPIS

HAJDUSZOBOSZLO - światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni. http://www.hajduszoboszlogyogyfurdo.hu/

ZAKWATEROWANIE

Hotel THERMAL VICTORIA *** położony w Centrum miasta w pobliżu kąpieliska termalnego -Hungarospa”. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem., bezpłatne wi-fi w holu przy recepcji. Zaplecze hotelu: recepcja, restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny oraz dwa termalne baseny wewnętrzne. Sportowe zaplecze hotelu: sala fitness, sauna, mini golf, tenis stołowy, boisko do koszykówki, plac zabaw.

WYŻYWIENIE

podczas pobytu 3 posiłki dziennie, dodatkowy obiad w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

PROGRAM

1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.
2 dzień - przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych; zakwaterowanie w pokojach ok. godziny 14:00; pierwsze świadczenie - obiad. Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo (9 dni ).
W programie:
• zabawa, wypoczynek i plażowanie w basenach Hotelu Thermal Victoria
• pobyt na basenach termalnych (3 wstępy na kąpielisko / Hungarospa )
• zajęcia rekreacyjne i rozgrywki sportowe m.in.: piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami
• piesze wędrówki po węgierskim kurorcie
• dyskoteki oraz udział w licznych imprezach organizowanych przez miasto (festyny, koncerty, pikniki).
• dla chętnych realizacja wycieczek fakultatywnych
10 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną; wyjazd z Hajduszoboszlo w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.
11 dzień - powrót do Polski w godzinach rannych

TRANSPORT

Autokar
Wyjazdy na dzień z następujących miejscowości: Katowice i Kraków bez dopłat.
Pozostałych miasta: Bydgoszcz +150 zł; Częstochowa +60 zł; Gdańsk +160 zł; Kielce +80 zł; Lublin +110 zł; Łódź +100 zł; Opole +80 zł; Rzeszów +80 zł; Wrocław +100 zł;Warszawa +120 zł

Przewozy na trasach dojazdowych realizowane są przy min. 4 osobach
• transport odbywać się może: busami, PKP, -Polskim busem”, -Uni busem” , -Lux expresem” itp.
• na trasach dojazdowych (dojazd do autokaru docelowego) uczestnicy przebywają pod opieką konwojentów tzn. wychowawców na trasie.
• prosimy o przybycie na zbiórkę ok. 20 min przed planowaną godziną odjazdu.

FAKULTETY

1. WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BUDAPESZTU
W programie: wzgórze Gelerta (Panorama miasta), zwiedzanie Budy i Pesztu. Spacer wokół Parlament, spacer po największym deptaku w Budapeszcie Vaci Utca. Zwiedzanie najsłynniejszych mostów Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety. Przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia. W programie także rejs statkiem po Dunaju. Cena ok. 8000 HUF.
2. AQUA PALACE
Kryte kąpielisko zostało wybudowane w Hajduszoboszlo , jako część największego kompleksu basenowego w Europie. Kompleks został otwarty w marcu 2010 roku. Kąpielisko ma powierzchnię 15,000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1,600 m2 zapewnia niepowtarzalny urok i wspaniałą atmosferę. Znajdują się tam wyjątkowe baseny tematyczne urządzone w stylu różnych epok i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami. Tu zażyjesz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie, w jaskini lodowej, w Gangesie, kąpiąc się możesz nawet obejrzeć film, wiele uciechy i zabawy będzie Cię czekać na basenie ze zjeżdżalniami. Cena biletu ok. 4000 HUF, wejście po godzinie 17.00 - ok. 3000 HUF.
3. AQUAPARK
Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo. Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 12 roku życia. Aquapark extra - całodniowy bilet na duże zjeżdżalnie - cena ok. 3800 HUF, popołudniowy bilet od godz. 16:00, cena ok. 2900 HUF. Aquapark standard - całodniowy bilet na mini zjeżdżalnie ok. 2500 HUF, popołudniowy bilet od godz. 16:00 - ok. 1900 HUF.
UWAGA! ceny wstępów Aqua Palace i Aquapark są orientacyjne /ceny na rok 2017r w sezonie wysokim będą podawane przez Hungarospa dopiero końcem czerwca

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie KL 10000 Euro, NNW 2000 Euro, bagaż 200 Euro
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,8% ceny imprezy

UWAGI

Proponujemy zabrać z sobą ok. 10.000 HUF kieszonkowego na własne potrzeby + pieniądze na wybrane wycieczki / atrakcje fakultatywne - pieniądze można zdeponować u wychowawców.
Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna oraz karta kwalifikacyjna uczestnika!

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Katowiceul. Kopernika przystanek autobusowy w pobliżu / Kościoła Garnizonowego22:30
Krakówul. Warszawska 24 parking przy Politechnice Krakowskiej23:30

Atrakcje

świadczenia

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny