Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:148/18337 Pobierz:  pdf word

Cena podstawowa:
pobyt na obozie wg programu, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

OPIS

PELOPONEZ - usytuowany na południu, malowniczy półwysep a właściwie od przekopania Kanału Korynckiego wyspa, kryje niemal wszystko co najlepsze w Grecji - tu wyraźnie można poczuć tajemniczą aurę przeszłości, tu żywi są bohaterowie greckich mitów.
TOLO - turystyczna miejscowość położna ok. 180 km na południe od Aten, wtulona w monumentalne ściany skalne wyrastające wprost z morza, amfiteatralnie zamykające malowniczą zatokę. Piaszczysta plaża, ciepłe, błękitne morze-oazy do nurkowania, promenada…
Więcej informacji na stronie www.tolo.gr, www.tolo-guide.gr

ZAKWATEROWANIE

Kompleks hotelowy Flisvos***& Flisvos Royal****, położony bezpośrednio przy morzu 150 m od pięknej, piaszczystej plaży (główna plaża).
Kompleks składa się z 2 budynków położonych obok siebie (przejście przez ulicę). Grupa będzie zakwaterowane w części Flisvos ***.
Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, kawiarnia.
Basen z leżakami w części Royal Flisvos.
Pokoje: przestronne, wygodne 3,4 - os z widokiem na miasto lub góry. Wszystkie pokoje z łazienkami, WC oraz klimatyzacją i balkonem.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, śniadanie-bufet, lekki lunch serwowany, obiadokolacja-bufet). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Grecji ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Do posiłków jest podawana woda stołowa.

PROGRAM

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku Okęcie-Warszawa na 2 godziny przed odlotem. Odprawa bagażowo-paszportowa. Planowany wylot samolotem do ATEN o godzinie 10.55. Planowany przylot na lotnisko w Atenach o godzinie 14.00.
Przejazd do Tolo - na Peloponezie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg
Dzień 2-9
Pobyt na Peloponezie w Tolo
W trakcie pobytu w programie:
-całodniowa wycieczka do Aten. Wyjazd rano na zwiedzanie stolicy Grecji: wzgórze Akropolu z ruinami Partenonu - Świątyni Ateny Partenos, monumentalna brama Propyleje, świątynia Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Zobaczymy Parlament oraz zmianę warty słynnych gwardzistów greckich w tradycyjnych strojach przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Po drodze obejrzymy Kanał Koryncki. Powrót w godzinach wieczornych.
- wycieczka piesza na starożytne Asini
- gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko Ateny. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Aten o godzinie 09.30. Przylot do Warszawy planowany jest na godzinę 11.30. Odprawa bagażowa.

TRANSPORT

Samolot
Greckie linie lotnicze

FAKULTETY

- wycieczka -Argolida” - zwiedzanie -skarbów” Półwyspu Peloponeskiego: Mykeny (słynne mury cyklopie, Lwia Brama, twierdza Mykeńska, groby szybowe i kopułowe, Grób Agamemnona). Epidauros (najlepiej zachowany antyczny teatr grecki z niezwykłą akustyką) - cena 30 euro dla osób do 18 roku życia ( 50 euro dla osób pełnoletnich)
- wycieczka autokarowa do Nafplio -pierwszej stolicy odrodzonej Grecji z weneckimi fortyfikacjami, mury obronne, twierdza Palmidi - cena 15 euro dla osób do 18 roku życia (20 euro dla osób pełnoletnich)
- Wieczór grecki - 20 euro/os
- Dyskoteki - 3-5 euro/wejście
- Rejsy statkiem - ok. 8 -10 euro

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie AXA - KL (10000 Euro), NW (2000 Euro), bagaż (200 Euro)
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UBEZPIECZENIE DOBROWOLNE

Gwarancja pokoju 2 osobowego + 150 zł/os
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 90 zł/os
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych +100 zł/os
Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut +90zł/os

UWAGI

Na realizację programu (transfery autokarem oraz przewodnicy lokalni) należy przygotować 60 euro - opłata obowiązkowa u rezydenta + program fakultatywny (dla chętnych).
Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50 Euro
Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY.

Organizator: Centrum Podróży Koliber


Atrakcje

świadczenia

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny